Тентові штори для промисловості

_

На сьогоднішній день, виготовлення тентів, стало дуже потрібним видом виробництва.З ПВХ тканини можна виготовити різні корисні речі та конструкції,починаючи від тентових навісів,тентових палаток до тентових штор не тільки особистого вжитку а й тентових штор  для промисловості.

Що таке ПВХ штора?

ПВХ матеріал буває різної щільності,кольору та текстури. Головна перевага тентової тканини це те,що вона  абсолютно  водонепроникна. Тому тентові штори виготовляють з ПВХ тканини, їх використовують в приміщеннях з високим рівнем вологості. Тентові штори дуже добре розділяють простір,їх можна використовувати для зонування приміщень.

Тентові штори дуже легкі в експлуатації, їх легко монтувати та демонтувати. Тентові штори для промисловості можна легко мити, для цього їх не потрібно знімати,можна використовувати шланг.

Тентові штори використовують в цехах та ремонтних заводах,на складах,в магазинах, на СТО та авто мийках,на стоянках та габаритних  приміщеннях. Також, тентові штори досить часто використовують в теплицях,на зерносховищах, також на фермах та пташниках,в якості зонування приміщень.

Тентові штори досить практичні та мобільні, вони зносостійкі, що дає їм змогу,прослужити від 8 років.

При механічному пошкоджені, тентову штору можна легко відремонтувати, не демонтуючи її, тобто, ремонт тенту можна провести на місці.

Щоб замовити тентові штори, або тентові штори для промисловості, звертайтеся до нас, ми виготовимо ПВХ штору за короткий час і демократичну ціну.

Замовляючи тентові штори для промисловості саме у нас, Ви отримаєте

_

Якість

Демократичну ціну

Дотримання термінів

Замовити тентові штори для промисловості

_