Замовляючи ТЕНТ саме у нас,Ви отримаєте

_

Якість

Демократичну ціну

Дотримання термінів

Як ми працюємо:

_

Обговорення замовлення по телефону

Виїзд на заміри

Прорахунок

Замовлення

Виробництво

Монтаж

Про тенти

_

Виготовлення тентів – це головне направлення нашої компанії!

Ми займаємося виготовленням та ремонтом  автомобільних тентів ,виготовленням тентів для фургонів, ангарів, виготовленням штор для авто мийок, виготовленням тентів на газелі, виготовленням тентів на зерновози.

Завдяки своїй практичності,тенти використовують не лише в транспортній галузі,а й в сільськогосподарській, також останнім часом,вони здобули велику популярність в розважальній галузи. Якщо купити тент в Києві – то тільки у нас! Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент тентової  тканини ПВХ, перевірених виробників,а саме: Sio-Line, Unisol, Politex, Sedo,Vitex.

Ці тентові тканини відповідають європейським стандартам якості, дуже міцні,витримують всі погодні умови, водонепроникні, витримують вітрові загрузки та стійкі до ультрафіолетових випромінювань. Завдяки великому діапазону робочої температури,а саме -40° С до +70° С, тентова тканина для виготовлення тенту,не втрачає свої властивості та еластичність в різну пору року.

Така тканина не пропускає вологу,воду,повітря, захищає від вітрів. Тому її дуже добре використовувати для виготовлення штор тентових,виготовлення м’яких вікон,виготовлення палаток тентових, виготовлення тентів для будь-якої потреби. Широка палітра ,дозволяє купити тент будь-якого кольору,або зміксувати кольори,що підкреслить індивідуальність вашого замовлення! Щоб купити тент у нас, Вам потрібно лише набрати номер телефону нашого офісу!

Будемо раді бачити Вас в числі наших Замовників!

м.Київ, вул. Малинська,16